Mevcut Konum: Ana Sayfa> Başlarken

Başlarken

Oyun Tanıtımı

02.13.2017 14:25:57

I. Oyun Tanıtımı

 

Legend Online Reborn indirmeye gerek kalmadan online olarak oynanan bir oyundur. Sadece tarayıcıyı kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuncular oyunda kendi şehrinin efendisi rolündedir, dünyadaki son savaşta yaşanan gelgitleri durdurmak, insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşır.

 

Oyun ekranı 3D görselliği ve 2D performansı ile güzel bir görsele sahip bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunculara sunulmaktadır. “Legend Online” ilk sürümünde önemli olan; şehir çevresinin gelişimi, ek sahneyi keşfetme ve ayrıca bir kahraman olarakta şehri genişletebilir ve askerleri işe alabilirsiniz. Ek sahneyi keşfeden oyuncular farklı yöntemler kullanabilirler; kovalamak, kaçmak, karşıya saldırı ve son olarakta egemenliklerini yaratabilirler.

 

 

II. Oyunun Özelliği

 

İndirmeye gerek yoktur: Sayfadan giriş yaparak üstün kaliteli oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

3D boyutlu görüntü kalitesi: Gerçek 3D ekran görüntüsü ile oyun sahnesinde animasyon görselliği sağlanmaktadır.

Muhteşem mücadele savaşları: Zaman tabanlı savaşlarla daha heyecan verici ve son derece eğlenceli savaş efektleri oyunculara sunulmaktadır.

QTE savaş sistemi: İlk aşamadaki QTE savaş sistemi oyuncuların savaşta mücadele gücünü arttırmaları için kullanılır.

 

Asker geliştirme: Oyunda 7 çesit askerin kendilerine özgü farklı güçleri vardır. Oyuncular askerlerin gücünü geliştirerek gittikçe artan mücadele ruhu ile savaşırlar.

Şehir geliştirme: Stratejik oyun kombinesi olarak oyuncular kendi yeteneklerini güçlendirmek için kendi şehirlerini inşa edebilirler.

Savaş sahnesi sistemi: Özel savaş sistemleri ile oyuncuların oyun dünyasını keşfetmeleri sağlanır.