Mevcut Konum: Ana Sayfa> Favoriler

Favoriler

Adobe Flash Player Sonlandıktan Sonra Sıkça Sorulan Sorular

01.19.2021 06:03:24

Adobe Flash Player Sonlandıktan Sonra Sıkça Sorulan Sorular

 

S: Flash Player sonlandıktan sonra Legend Online Reborn'u nasıl oynayabilirim?

C: Flash Player içermeyen yeni Hızlı Giriş uygulamamız siz değerli oyuncularımız kullanımına hazır! Yeni Hızlı Giriş uygulamamızı indirmek için lütfen tıklayın: https://gamebox3.oasgames.com/gamebox/download.php?g=lortr

 

S: Tarayıcılar üzerinden hala Legend Online Reborn oynayabilir miyim?

C: 1.Tarayıcıların eski sürümünü kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Tarayıcınıza güncelleme geldiğinde güncelleme yapmamanız gerekmektedir. Örneğin, Google Chrome tarayıcısı v85 sürümünden alt bir sürümde olmalıdır. Eğer otomatik olarak güncellendi ise tarayıcıyı kaldırmalı ve cihazınıza uygun olacak şekilde daha eski bir tarayıcı sürümünü yüklemelisiniz.

 2. Eğer, Windows 10 sürümünün en güncel halini kullanıyorsanız sistem otomatik olarak sizden Flash Player'ı kaldırmanızı isteyecektir. Eğer güncel sürüm kullanmıyorsanız ve güncelleme geldiğinde Windows sürümünüzü yükseltirseniz otomatik olarak Flash Player cihazınızdan kaldırılacaktır. Oyuna giriş yaparken ''!'' işareti karşınıza çıkarsa Flash Player uygulamasını manuel olarak indirmeniz ve yüklemeniz gerekecektir.

Adobe Flash Player İndirme Linki: https://www.flash.cn/english

Açılan Sayfada Tıklayın: ''Need Flash Player for a different computer?''

 

İlgili alana tıkladıktan sonra açılan pencerede Windows sürümünüzü seçin ve ardından cihaz özelliklerinize göre hangi Flash Player uygulamasına ihtiyacınız olduğunu seçin. Tüm seçimleri tamamladıktan sonra uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kurulumunu tamamlayın ve kurulum sonrasında cihazınızı yeniden başlatın.

 

 

 

S: Macbook (Apple) cihaz kullanıcıları için geçici çözüm;

C: Açıklamalar ve kılavuz için lütfen https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/enabling-flash-player-safari.html adresini ziyaret edin.

 

 

 

S: Oyuna giriş yaparken ekrana gelen yerel depolama alanında neden ''İzin Ver'' seçeneğine tıklayamıyorum?

C: Lütfen ekran çözünürlüğünüzü 1360x768 veya 1200x800 olarak ayarlayın ve yeniden deneyin. ''İzin Ver'' seçeneğine tıkladıktan ve sorun çözüldükten sonra eski çözünürlük ayarlarınıza dönüş yapabilirsiniz.